DARMOWY E-BOOK Z ĆWICZENIAMI

7 NAJWAŻNIEJSZYCH ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH DLA BIEGACZY

Odbierz darmowy e-book z ćwiczeniami rozciągającymi 

Mój e-book z ćwiczeniami rozciągającymi pozwoli Ci biegać bez kontuzji, abyś mógł cieszyć się bieganiem i rekordami życiowymi.

E-BOOK 7 NAJWAŻNIEJSZYCH ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH – to synteza wiedzy z treningu siłowego, biegowego, funkcjonalnego, fizjoterapii, czyli WIELKA ZMIANA w Twoim bieganiu.

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz biegać bez kontuzji
  • chcesz osiągać lepsze rezultaty
  • masz przykruczone mięśnie
  • chcesz nauczyć się BEZPIECZNIE rozciągania
  • wiele lat borykasz się z kontuzjami
  • chcesz uniknąć nawrotu kontuzji

PODSUMUJMY, CO OTRZYMASZ ZA DARMO:

? program 7 najważniejszych ćwiczeń rozciagających, opracowany przez trenera biegania i fizjoterapeutę
?zademonstrowane poprawnie wykonanie ćwiczenia
? przedstawione jak nie robić rozciągania
? techniki ćwiczeń, które posłużą Tobie jako narzędzia w prawidłowym budowaniu jednostki treningowej jak i profilaktyki i wyjścia z kontuzji
? dostęp do bazy wiedzy i ćwiczeń pod postacią grupy edukacyjnej
? BONUSY!

? ogrom wiedzy i doświadczenie Trenera Matnera zebrane przez 17 lat treningu bez żadnej kontuzji
? techniki profilaktyki i leczenia kontuzji (zapalenie rozcięgna podeszwowego, shin splint, ITBS itd.)
? maile, z praktycznymi poradami, abyś biegał szybko i bez kontuzji

CZY JEST INNA DROGA?

Tak, aktualnie każdy może udawać eksperta i tworzyć w internecie. Pytanie teraz tylko na ile te „porady” będą bezpieczne, zdrowe i skuteczne.
Materiały są porozrzucane po wielu miejscach w internecie. Tutaj masz całość w jednym, w sumie to w jednej osobie. Osobie Trenera Matnerafizjoterapeuty i trenera biegania, który uczy ludzi biegać i wyciąga biegaczy z kontuzji.

CO MÓWIĄ O E-BOOKU ?

Mateusz, fizjoterapeuta 

Bardzo się cieszę, że powstał taki e-book. Jest to kompletna dawka wiedzy o kontuzjach w bieganiu wraz z ćwiczeniami  i filmikami, a do tego kilka bonusów. To już drugi e-book Pawła, który mocno dzieli się wiedzą z biegaczami, dbając aby jak sam mówi – BIEGALI I BYLI ZDROWI.

Piotr, biegacz

Wiesz, przeczytałem z 10 książek o bieganiu o różnym profilu… Dzisiaj mogę powiedzieć, że są mi kompletnie niepotrzebne… W sumie słuchając Ciebie stwierdzam, że wnosiły bardzo mało…

Bartłomiej, biegacz

Trenuje u Pawła od prawie roku. Poprawiłem się na wszystkich dystansach na których startowałem unikając przy tym kontuzji czy ścian. Codziennie stosuje ćwiczenia które są opisane w książce i jestem przykładem na to ze działają. Szczerze polecam.

Wit, biegacz
Trafił do mnie z kontuzją, z którą męczył się 1,5 roku. Wyciągnąłem go z kontuzji w niecałe dwa miesiące. Z resztą…

POTWIERDŹ SUBSKRYBCJĘ W MAILU, gdzie dostaniesz też drugi link „Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie więcej darmowych porad, potwierdź swoją zgodę” 
UWAGA! Mogłem trafić do SPAMU, poszukaj mnie.

*Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od MATNER RUNNING TEAM – PAWEŁ MATNER newslettera zawierającego treści informacyjnych, marketingowych dotyczących portalu matnerrunning.pl. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.