PLAN TRENINGOWY BIEGANIE

PLAN TRENINGOWY BIEGANIE– KOMPLEKSOWA OPIEKA ONLINE TRENERA I FIZJO

Plan treningowy online – współpraca online – na czym polega współpraca z Matnerem? Na wymianie wartości – ja Tobie daję wartość pod postacią mojego czasu, zaangażowania, wiedzy, a Ty mi swoje wartościowe pieniądze. (Tutaj sprawdzisz moje kwalifikacje)

    ? CHCĘ PLAN TRENINGOWY W PROMOCYJNEJ CENIE ?    

CO DOSTANĘ W TAKIEJ WSPÓŁPRACY?

  1. Trening dopasowany do Twojej dyspozycyjności, braków i możliwości
  2. Możliwość korekty planu, bo np. dziecko się rozchorowało
  3. Plan wysyłany 1x/7dni i raporty
  4. Biegowy plan treningowy
  5. Trening motoryczny – plan treningowy
  6. Trening siłowy – plan treningowy
  7. Trening rozciągania i automasażu – plan treningowy
  8. Nieograniczone konsultacje online
  9. Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku MATNER RUNNING TEAM

CZY TO DZIAŁA – CZY ZROBIĘ ŻYCIÓWKĘ

Wit – nie mógł biegać bez bólu zanim trafił do mnie. Teraz biega bez bólu i to całkiem szybko, bo 10km w 36:34, a półmaraton 1:19:09.

OD CZEGO ZACZNIEMY WSPÓŁPRACĘ?

Współpraca zaczyna się od powiedzenia sakramentalnego „TAK”… a potem wysyłasz mi nagrania zestawu wybranych testów funkcjonalnych. Określają one Twoją ruchomość, stabilność i wytrzymałość – na ich podstawie dokonuję analizy, dobieram uwagi i zalecenia treningowe.  Do tego wypełniasz ANKIETĘ, która zawiera wywiad personalny, zdrowotny oraz treningowy – na tej podstawie określam Twój poziom sportowy i analizuję przebyte kontuzje i urazy.

Tutaj na podstawie testów „wyczaiłem” skrót kończyny.

    ? CHCĘ PLAN TRENINGOWY W PROMOCYJNEJ CENIE ?    

CZY MUSZĘ WYKONAĆ JAKIEŚ BADANIA ?

TAK – bez tego nie rozpoczynamy współpracy. Są to badania przede wszystkim dla Ciebie – lepszego dobrania i zindywidualizowania środków treningowych, ale również dla zdrowia. Wymagam badań krwi oraz EKG wysiłkowego. Wiele osób już mi za to dziękowało, bowiem wykryliśmy patologie układu krążeniowego (serca) na tyle wcześnie, że nie doszło do pogłębienia choroby czy też nawet zgonu. Jakie i gdzie te badania zrobić – zawsze podpowiadam 😉

KIEDY BĘDĄ JAKIEŚ EFEKTY?

Tego nie wiem – brzmi to mało marketingowo, ale nie ściemniam i nie wróżę z kart. Każdy jest inny, ma inne problemy, styl życia, pracę, wiek i zaangażowanie w proces treningowy – tak, PROCES. Bo trening to jedno, a regeneracja to drugie.  Przykład po miesiącu współpracy online…

    ? CHCĘ PLAN TRENINGOWY W PROMOCYJNEJ CENIE ?    

A CO GDY ZŁAPIE MNIE KONTUZJA! JAK KONTUZJA – JA WYCIĄGAM Z KONTUZJI!

Jestem przecież fizjoterapeutą i trenerem biegania – to do mnie ludzie zgłaszają się z kontuzjami bym ich wyciągnął z tego bagna. Udaje nam się to i biegają i są zdrowi.

JAK WYCIĄGNĄŁEM Z KONTUZJI W 20 minut!!!

JAK OBIERAMY CEL – PLANY STARTOWE

Plany startowe – są zależne od Ciebie. Na początku wysyłam tobie tabelkę, a  Ty w niej zaznaczasz, gdzie i kiedy chcesz wystartować. Bez znaczenia dla mnie czy chcesz biegać 5km czy 100km. Jedynie co robię, to sugeruję jakieś starty pośrednie lub wykreślenie, któregoś startu. Są też tacy, co mi nie wysłali planu startowego, bo myśleli, że tak szybko nie wrócą do pełni zdrowia…

    ? CHCĘ PLAN TRENINGOWY W PROMOCYJNEJ CENIE ?    

JAK WOJTEK POBIEGŁ 36:30 NA 10KM TRENUJĄC TYLKO 4x W TYGODNIU

Jak Wojtek zrobił postęp z 42:53 na 36:30 na 10km trenując tylko 4x/tydzień. Jakie treningi wykonywaliśmy i czy treningi były lekkie czy ciężkie?

Koniecznie zobacz jakim jestem Trenerem (kliknij tutaj)
Plan Treningowy na 10km (kliknij tutaj)

Postępy i rekordy moich biegaczy (kliknij tutaj)
GRUPA BIEGOWA WE WROCŁAWIU (kliknij tutaj)
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE (kliknij tutaj)

Ze sportowym pozdrowieniem,