Koniecznie obejrzyj to wideo!

Odbierz bezpłatnego e-booka:

7 NAJWAŻNIEJSZYCH ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH DLA BIEGACZA

 • program 7 najważniejszych ćwiczeń rozciagających, opracowany przez trenera biegania i fizjoterapeutę
 • zademonstrowane poprawnie wykonanie ćwiczenia
 • przedstawione jak nie robić rozciągania
 • techniki ćwiczeń, które posłużą Tobie jako narzędzia w prawidłowym budowaniu jednostki treningowej jak i profilaktyki i wyjścia z kontuzji
 • dostęp do bazy wiedzy i ćwiczeń pod postacią grupy edukacyjnej
 • BONUSY!
 • ogrom wiedzy i doświadczenie Trenera Matnera zebrane przez 17 lat treningu bez żadnej kontuzji
 • techniki profilaktyki i leczenia kontuzji (zapalenie rozcięgna podeszwowego, shin splint, ITBS itd.)? maile, z praktycznymi poradami, abyś biegał szybko i bez kontuzji
 • chcesz biegać bez kontuzji
 • chcesz osiągać lepsze rezultaty
 • masz przykurczone mięśnie
 • chcesz nauczyć się BEZPIECZNIE rozciągać
 • od wielu lat borykasz się z kontuzjami
 • chcesz uniknąć nawrotu kontuzji

Ten e-book jest dla Ciebie jeśli:

54

strony

7

ćwiczeń

7

bonusów

3200+

pobrań

Czego się nauczysz?

Aktualnie każdy może udawać eksperta i tworzyć w internecie. Pytanie teraz tylko na ile te „porady” będą bezpieczne, zdrowe i skuteczne. Materiały są porozrzucane po wielu miejscach w internecie. Tutaj masz całość w jednym, w sumie to w jednej osobie. Osobie Trenera Matnera – fizjoterapeuty i trenera biegania, który uczy ludzi biegać i wyciąga biegaczy z kontuzji.

Kilka słów o mnie

Biegam od 2004 roku. Jestem mgr Fizjoterapii, trenerem biegania, trenerem przygotowania motorycznego, biegaczem długodystansowym z bogatym doświadczeniem i medalistą Mistrzostw Polski. Moje wykształcenie razem z doświadczeniem i pasją przekładają się na zdrowy trening, bieganie bez kontuzji oraz maraton bez „ściany”. A wszystko to z uśmiechem na twarzy.

Paweł Matner

Opinie o e-booku

Już ponad 3200 osób zaufało mojemu doświadczeniu i wiedzy! Zobacz co uważają na temat tego e-booka

Tomasz - fizjoterapeuta

E-book jest świetny, bardzo przystępnie opisujesz ćwiczenia, zawracasz uwagę na bardzo ważny aspekt jakim jest ruchomość i mobilność stawów a to dla biegacza bardzo ważne, ważniejsze jest jednak to, że dzięki temu niwelujemy wystąpienie kontuzji a tym samym możemy cieszyć się komfortowym bieganiem. Pozdrawiam.

Dziękuję! Profesjonalnie wszystko opisane, rzeczowo, takie kompendium wiedzy o rozciąganiu. Jak widzę zaniedbywałam w rozciąganiu czworoboczny lędźwi, ale od dzisiaj dodam ten element do rozciągania. Z czystym sumieniem polecę Cię znajomym.

MakaPi - biegaczka

Agnieszka - biegaczka

Przeczytane. Bardzo rzeczowo i bez owijania w bawełnę. Czekam na kolejne e-booki oraz książkę Przeczytane. Bardzo rzeczowo i bez owijania w bawełnę. Czekam na kolejne e-booki oraz książkę.

Świetna pozycja! Czytając czuję się trochę jak u fizjoterapeuty. Super, że w wielu przypadkach możemy poradzić sobie sami stosując autoterapię.

Ewa - biegaczka

Mateusz - fizjoterapeuta

W ebooku jest przedstawiona anatomia opisana w prosty sposób bo jak można używać czegoś nie wiedząc jak to pracuje (aby jezdzic autem nie wystarczy tylko kupić auto ale skończyć wielogodzinną teorie i praktykę aby robić to bezpiecznie!!) dlatego też Paweł podkreśla wyższość profilaktyki nad leczeniem.

I cóż rzec… Good job Wciągający, zwięzły i merytoryczny… Z niecierpliwością czekam na więcej, oczywiście w formie papierowej.

Anna - biegaczka

Już teraz odbierz bezpłatnego e-booka!

POBIERZ E-BOOKA