TRENINGI GRUPOWE BIEGANIE WROCŁAW

TRENINGI GRUPOWE – BIEGANIE WE WROCŁAWIU

Treningi grupowe – grupa biegowa we Wrocławiu. Dołącz do grupy biegowej prowadzonej przez fizjoterapeutę i trenera biegania w jednej osobie. Grupa biegowa MATNER RUNNING TEAM prowadzona przez Pawła Matnera – magistra fizjoterapii, trenera biegania, trenera przygotowania motorycznego i biegacza z 16-letnim doświadczeniem, który NIGDY nie miał KONTUZJI. Tego samego uczę na treningach biegowych we Wrocławiu i nie tylko (obozy biegowe).

UMÓW SIĘ TERAZ NA BEZPŁATNY TRENING BIEGOWY WE WROCŁAWIU

KTO PROWADZI TRENINGI BIEGOWE WE WROCŁAWIU

Treningi biegowe we Wrocławiu prowadzone są przez Pawła Matnera (tutaj sprawdzisz moje kwalifikacje i ukończone kursy). Jestem mgr Fizjoterapii, trenerem biegania, trenerem przygotowania motorycznego, biegaczem długodystansowym z bogatym doświadczeniem i medalistą Mistrzostw Polski. Moje wykształcenie razem z doświadczeniem i pasją przekładają się na zdrowy trening, bieganie bez kontuzji oraz maraton bez „ściany”. A wszystko to z uśmiechem na twarzy. Jestem również autorem dwóch książek w wersji e-booka – „7 NAJWAŻNIEJSZYCH ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH DLA BIEGACZA” oraz ” KONTUZJE BIEGACZA”. Trenuję biegaczy od 2012 roku.

GDZIE I KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI BIEGOWE WE WROCŁAWIU

Grupowe treningi biegowe we Wrocławiu odbywają się we wtorki i czwartki w Parku Grabiszyńskim oraz na stadionie przy ulicy Sztabowej (aktualnie ze względu na koronawirus – tylko park). Treningi rozpoczynamy od 18:30. Czas trwania treningu zależny jest od zaplanowanej jednostki treningowej (o, której informuję wcześniej na specjalnej zamkniętej grupie edukacyjnej) oraz przebiegu i atmosfery na treningu. Dodatkowo każdy otrzymuje plan treningowy na weekend do wykonania samodzielnego oraz dostęp do zamkniętej grupy edukacyjnej. Oprócz tego jesteśmy w stałym kontakcie na facebooku, emailu czy telefonicznie.

UMÓW SIĘ TERAZ NA BEZPŁATNY TRENING BIEGOWY WE WROCŁAWIU

CO DOSTAJESZ NA TAKIM TRENINGU BIEGOWYM?

amatorskie bieganie w profesjonalnych rekach
⭐treningi grupowe 2x/tydzień pod okiem Trenera Biegania i Fizjoterapeuty
⭐ indywidualny plan treningowy na pozostałe dni
trening korekcyjny i siłowy – plan treningowy
⭐ nieograniczone konsultacje online z Trenerem i Fizjoterapeutą
⭐ w przypadku nieobecności – trening dopasowany do okoliczności
dostęp do prywatnej grupy edukacyjnej na Facebooku

UMÓW SIĘ TERAZ NA BEZPŁATNY TRENING BIEGOWY WE WROCŁAWIU

STOPIEŃ ZAAWANSOWANIA – CZY SOBIE PORADZĘ

Na treningach biegowych MATNER RUNNING TEAM biegamy niby razem, ale jednak osobno. Ilość pokonywanych kilometrów, czas odcinka, przerwa, liczba powtórzeń, ilość ćwiczeń itd. – wszystko jest dobrane indywidualnie w zależności od Twojego stopnia zaawansowania, zdrowia, przebytych kontuzji i urazów, aktualnego samopoczucia (na podstawie ankiety, którą mi wypełniasz), rekordów życiowych, planów startowych itd. Często jest też tak, że dzielę Was na mniejsze grupki, bo macie zbliżone wyniki, a czasami stosuję mój trick – gdzie tych „w gorącej wodzie kąpanych” daję do osób spokojnych, aby ci spokojni robili za hamulcowego. Ten trick stosuję również w drugą stronę – aby ktoś mógł się podciągnąć. Bowiem trenując w grupie każdy czerpie korzyści, każdy się rozwija.

UMÓW SIĘ TERAZ NA BEZPŁATNY TRENING BIEGOWY WE WROCŁAWIU

ONI SPRÓBOWALI – OPINIE BIEGACZY

Racha

Super treningi biegowe – polecam każdemu, nie ważne na jakim poziomie jest, aby biegać lepiej i szybciej  profesjonalne podejście i zaangażowanie trenejro na 5+ i do tego super atmosfera na treningach z grupą ?

Jakub 

Trenujemy od listopada 2018, dużo ćwiczeń, poprawa mobilności, porządne rozgrzewki, cenne wskazówki no i nauka wolnego biegania ? zimą całe 3 miesiące wolnego klepania km w BC1 a na wiosnę 2 starty i 2 życiówki na 5km i 10km, niemożliwe nie istnieje ? cierpliwość i mądrość na treningach popłaca ? bardzo dobra dyscyplina zawodników, która szybko przynosi efekty, gorąco polecam Pawła M. ?

Ania 

Polecam wszystkim treningi biegowe u Pawła. Paweł ma ogromną wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii, która pozwala trenować bez kontuzji, poprawiając swoje życiówki. To on poprowadził mnie do pierwszego w życiu półmaratonu i maratonu, sprawiając, że bieganie stało się dla mnie frajdą. Trenuje, uczy, koryguje, sprawdza i strofuje, do każdego podchodzi bardzo indywidualnie. Treningi u Pawła odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze i w gronie super osób ? Polecam serdecznie!! ?

Ola, biegaczka

Dołączenie do klubu było najlepszą decyzją jaką podjęłam po przeprowadzce do Wrocławia. Trenuję w MRT od pół roku i widzę zdecydowaną poprawę jeśli chodzi o kondycję i wydolność . Paweł do każdego podchodzi w sposób bardzo indywidualny, daje cenne rady przedstartowe, okołokontuzyjne, planuje starty i wybija z głowy te mniej mądre koronne pomysły. Na każdym kroku zaskakuje nowymi zadaniami treningowymi – tylko u Matnera będziecie kurczakami, konikami i innymi zombiakami (nie tylko w Halloween) –urozmaicony plan treningowy nie pozwala na nudę, a tym samym Paweł udowadnia, że najważniejsze to robić w życiu to co się kocha! MRT to jedna piękna rodzina, gdzie wszyscy mega się wspierają i nawzajem dopingują. Niesamowite jest mieć takich ludzi, z którymi można razem pościgać się w sztachetach, cieszyć się wspólnie z sukcesów, a także podjeść małe słodkie co nieco po treningu. Trener jest bardzo zaangażowany w relacje ze swoimi zawodnikami, nic się przed nim nie ukryje (a nawet jeśli się ukryje to radzę szybko się przyznawać może jeszcze poratuje), ‘Trener musi wiedzieć nawet kiedy masz sraczkę’. Kochany nasz Trenejro Matnejro – daje wycisk, ale do rany przyłóż też potrafi być!

TRENER BIEGANIA – autor z książką w wersji e-booka w Empiku

KONTUZJE BIEGACZA – czyli moja druga książka o bieganiu w wersji e-booka trafiła do sklepu Empik, który chyba wszyscy znają. Książka o bieganiu, która łączy bieganie, trening, fizjoterapię i przede wszystkim leczenie i profilaktykę kontuzji w bieganiu. Aktualnie piszę obszerną książkę o bieganiu w wersji papierowej.

PRZYJDŹ NA TRENING BIEGOWY DO MATNER RUNNING TEAM

Przyjdź na pierwszy trening do grupy biegowej MATNER RUNNING TEAM. Ale uprzedzam, jeśli liczysz, że będziemy łupali kilometry, to się nawet nie pojawiaj. Wychodzę z założenia, że tak zwane „puste kilometry” typu rozbieganie 10-20 km, to każdy może zrobić samodzielnie. Nie potrzeba do tego nadzoru Trenera. W przeciwieństwie do treningu, w którym ogarniamy aspekty techniczne, ćwiczenia, siłę biegową, prewencję kontuzji, poizometryczną relaksację mięśni, trening motoryczny itd. Dlatego powtarzam raz jeszcze – chcesz walić kilometry – NIE PRZYCHODŹ. Nie trać swojego cennego czasu. Jeśli natomiast zależy Tobie na efektywności, zdrowiu i mądrym bieganiu – to zapraszam z otwartymi ramionami 😉

UMÓW SIĘ TERAZ NA BEZPŁATNY TRENING BIEGOWY WE WROCŁAWIU

Koniecznie zobacz jakim jestem Trenerem (kliknij tutaj)
Moja książka w EMPIKU!!! (kliknij tutaj)

Postępy i rekordy moich biegaczy (kliknij tutaj)
Interwały jak je wykonać? (kliknij tutaj)
SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE (kliknij tutaj)

Ze sportowym pozdrowieniem,